Лікарям-слухачам

Шановні колеги!

У зв'язку з впровадженнями заходів щодо запобігання розповсюдження COVID-19 навчання на курсах ТУ відбуватимуться у дистанційній формі на платформі Google Class.

Як працювати з платформою дивіться ТУТ.

Більш детальна інформація по кожному циклу буде розміщена нижче в відповідних розділах.

Курс ТУ "Політравма на догоспітальному етапі"

Тривалість курсу: 2 тижні.

Для кого: Лікарі медицини невідкладних станів.

Опис курсу: На курсі будуть розглянуті такі питання як кінематика травми, первинний та вторинний огляд постраждалого, зупинка зовнішньої масивної кровотечі, принципи транспортної іммобілізації та стабілізації шийного відділу хребта, методи забезпечення прохідності дихальних шляхів та лікування на догоспітальному етапі основних життєзагрожуючих станів, зумовлених травмою. Весь теоретичний матеріал буде закріплено великою кількістю практичних відпрацювань в симуляційних сценаріях з застосуванням всього необхідного обладнання та манекенів.

Курс ТУ "Невідкладні стани в педіатрії"

Тривалість курсу: 2 тижні.

Для кого: Лікарі медицини невідкладних станів, лікарі педіатри.

Опис курсу: На курсі будуть розглянуті анатомо-фізіологічні особливості дітей різного віку, лікування на догоспітальному етапі невідкладних соматичних станів в педіатрії, зокрема з боку дихальної та серцево-судинної систем, гіповолемія та гіповолемічний шок, надання допомоги дітям при політравмі, серцево-легенева реанімація у дітей різного віку, в тому числі й новонародженних, пологи поза стаціонаром. Весь теоретичний матеріал буде закріплено великою кількістю практичних відпрацювань в симуляційних сценаріях з застосуванням всього необхідного обладнання та сучасних манекенів.

Курс ТУ "Невідкладна кардіологія та серцево-легенева реанімація"

Наступний курс відбудеться 01.06.2020 - 15.06.2020.

Для зарахування Вам необхідно:

1. Заповнити цю ФОРМУ не пізніше 30.05.20

2. Надіслати скан копію або фото вашої путівки на електронну пошту militarimed@gmail.com або у Вайбер 0665318316 (Буряк Тетяна) не пізніше 30.05.20

3. Організувати можливість он-лайн роботи (наявність ноутбука, комп'ютера або смартфона з доступом до інтернета) не пізніше 30.05.20

Після реєстрації Вам на пошту буде надіслано інструкції щодо реєстрації на платформі GOOGLE CLASS та подальших дій.

Тривалість курсу: 2 тижні.

Для кого: Лікарі будь-якої спеціальності.

Опис курсу: Перша частина курсу присвячена основним життєзагрожуючим станам в кардіології, наданню невідкладної допомоги при них, а також їх своєчасній діагностиці. Друга частина курсу присвячена відпрацюванню серцево-легеневої реанімації згідно з міжнародними протоколами BLS та ALS.

Розклад курсів